Linki

Wrzucam kilka linków. Warto odwiedzać wymienione witryny. Zawierają wartościowe informacje, których w mendiach oficjalnych brak.

kefir2010.wordpress.com

jozefbizon.wordpress.com Wiele bardzo dobrych materiałów o Unii Europejskiej. Zobacz koniecznie!

marucha.wordpress.com Wybór ciekawych i wartościowych tekstów.

newworldorder.com.pl Warto zapoznać się z pokaźnym zbiorem linków do filmów na ważne tematy.

grypa666.wordpress.com Jeden z dwóch blogów dr Piotra Beina. Jeden z dwóch najlepszych blogów w polskojęzycznym internecie. Kamieniołom informacji o współczesnym świecie.

piotrbein.wordpress.com Jeden z dwóch blogów dr Piotra Beina. Jeden z dwóch najlepszych blogów w polskojęzycznym internecie. Kamieniołom informacji o współczesnym świecie. Szczególnie warto zapoznać się z artykułami i różnymi opracowaniami autora nt. kompleksu jot itp.

prawoslawnypartyzant.wordpress.com „Elektroniczna gazeta prawosławna”. Dużo o Rosji – ulubionym „wrogu nr 1” różnych „patriotycznych” figurantów ze sceny politycznej.

radtrap.wordpress.com Radtrap szczególnie interesuje się historią tajnych stowarzyszeń. Temat zupełnie pomijany w mediach.

stopsyjonizmowi.wordpress.com Syjonizm, judaizm w życiu codziennym.

ultramontes.pl Modernizm, historia Kościoła i powszechna, filozofia…

Inne ciekawe:

linux.pl – Polska Strona Linuxa; dlaczego warto zainteresować się linuxem? Pomijając oczywiste zalety – to darmowy, bezpieczniejszy i stabilniejszy system od Windowsa – wybierając linuxa nie wspierasz polityki depopulacji narodów tzw. trzeciego świata jaką prowadzi Microsoft. Ogólnie znana jest „charytatywna” działalnośc Gatesów, która w praktyce oznacza właśnie ludobójstwo – promocję „kontroli urodzin”, aborcji, szczepień chorobotwórczych itd. Jakby tego było mało – Microsoft czerpie zyski z izraelskiej okupacji Palestyny.

niebezpiecznik.pl – o bezpieczeństwie w internecie.

http://pl.libreoffice.org/ – stąd pobierzesz darmowy, w pełni funkcjonalny pakiet biurowy Libre Office (następca Open Office), który w niczym nie ustępuje pakietowi Microsoftu i który obsługuje formaty tegoż.

Poradnik: Bezpieczeństwo informacyjne – co zrobić, aby utrudnić systemowi szpiegowanie nas. Do pobrania plik pdf.

  1. Rozkręca się nowe forum narodowe. Zapraszamy:
    http://www.narodowe.info/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: