UFO powodem śmierci prezydenta Kennedy’ego?

Taka informacja może wynikać z ujawnionego przez CIA listu prezydenta do ówczesnego szefa CIA z 12 listopada 1963 r. Niektórzy wątpią jednak w autentyczność tych listów (Kennedy pisał również w tych sprawach do kierownictwa NASA). Otóż prezydent na dziesięć dni przed śmiercią domagał się tajnych akt dotyczących UFO.

W świecie bez Boga ludzie prędzej lub później, raczej prędzej, zaczną wierzyć w różne bzdury typu: teoria ewolucji Darwina, cywilizacje pozaziemskie, małpy, które będą w stanie utworzyć własną cywilizację i inne bzdety. Jak zinterpretować te rewelacje? Otóż CIA opublikowało te listy na podstawie Freedom of Information Act na prośbę Williama Lestera (piszącego książkę pt. „A Celebration of Freedom: JFK and the New Frontier”) więc jest podstawa prawna! Jak bardzo prawo jest współcześnie we wszystkich państwach zdewastowane i jak służy zniewalaniu społeczeństw nie trzeba chyba nikogo średnio inteligentnego przekonywać. Mamy więc poszlakę i motyw. Nie będę się bowiem teraz rozpisywał o zbrodniczej działalności CIA.

Osobiście uważam, że cała ta rewelacja z listami może mieć bezpośredni związek z projektem Blue Beam. Uwiarygodnić kłamstwo, UFO i inne bzdety…

Źródła:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1378284/Secret-memo-shows-JFK-demanded-UFO-files-10-days-assassination.html

http://motyl.wordpress.com/2009/03/01/projekt-blue-beam/

P.S. Niektórzy poważni teolodzy i egzorcyści twierdzą, że tzw. porwania przez UFO to po prostu opętania szatańskie. Natomiast Kennedy’ego najprawdopodobniej zamordowano, bo chciał odebrać FEDowi kontrolę nad emisją pieniądza.

Reklamy

Posted on Kwiecień 20, 2011, in nwo and tagged , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s