Unia Europejska zakaże używania samochodów

Do 2050 r. Unia Europejska „wyrzuci” samochody z europejskich miast. Wiąże się to z kolejnym bzdurnym planem biurokratów/psychopatów związanym z „walką z globalnym ociepleniem”. Biurokraci/psychopaci chcą zmniejszyć emisję dwutlenku węgla o 60 % w ciągu następnych czterdziestu lat(1). Po przeczytaniu tej wiadomości przypomniał mi się fragment „Drogi donikąd” Józefa Mackiewicza. Autor był najwybitniejszym polskim prozaikiem XX w. (jeśli o nim nie słyszałeś Drogi Czytelniku to dlatego właśnie, że był wybitnym polskim pisarzem, a nie zdrajcą i polonofobem o których „óczą” w szkołach i fetują w telawizj(2)), który doświadczył okupacji sowieckiej na własnej skórze. Wspomniana książka opowiada między innymi o tejże okupacji. W pewnym fragmencie autor przedstawia „system transportowy” sowietów. Otóż w sowietach drogi są bardzo złej jakości, jadąc nawet z wioski do wioski można spodziewać się kontroli, oczywiście obowiązkowo należy posiadać paszport, którego zdobycie graniczy z cudem. A dlaczego? A no bo poco niby obywatel ma gdzieś jeździć? Po co mu to? Na co? Jaka z tego korzyść? Najlepiej siedzieć w domu i nie robić problemów! Wszelka mobilność w sowietach jest praktycznie zakazana.

Taki jest ukryty cel omawianej legislacji – udupić obywatela, przykuć do ziemi, zakazać wszelkiej mobilności. Który to już raz biurokraci/eurokraci/psychopaci udowadniają nam, że z deszczu wpadliśmy pod rynnę (z Układy Warszawskiego do Unii Europejskiej)? Chyba nikt nie jest w stanie już tego zliczyć.

Mimo to większość Plaków nadal popiera ten neosowiecki barak. Różni Zdzisie rajcują się jeżdżąc swoimi kilkunastoletnimi passatami, które przekroczyły granice na lawecie (ewentualnie zjechały z niej 100 m przed granicą i wjechały na nią 100 m po). Bo przecież gdyby nie unia to nie mogliby ich sobie ściągnąć! Warto dzielić się ze znajomymi takimi „ciekawostkami”, bo jeszcze długo będzie o nich cicho w oficjalnych i popularnych przekaziorach medialnych.

Przypisy:

1. http://www.telegraph.co.uk/motoring/news/8411336/EU-to-ban-cars-from-cities-by-2050.html

2. Od stolicy pewnego państwa.

Reklamy

Posted on Kwiecień 8, 2011, in ue and tagged , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s